O firmě Uhelné sklady Jihlava

Akciová společnost Uhelné sklady Jihlava vznikla v roce 1992. Jejím zakladatelem byl Fond národního majetku. Tradice firmy spadá do prvních poválečných let, kdy firma fungovala jako krajský podnik, potom jako odštěpný závod krajského podniku a jako samostatný státní podnik.

Uhelné sklady Jihlava nabízí vysoce kvalitní hnědé uhlí z produkce Severočeských dolů a.s. – Doly Bílina. Jsme spolehlivým a prověřeným prodejcem Bílinského uhlí, což osvědčuje i nám udělená stříbrná známka SD.

Černé uhlí a koks dodáváme z ostravskokarvinských dolů a polské produkce.
Hnědouhelné brikety Rekord a Union z výroby v Německu.

V nabídce také máme stavební písky, drtě a kamenivo.

Veškerá pevná paliva, písky, drtě a kamenivo dopravíme přímo k Vám a u pevných paliv složíme dopravníkem přímo do sklepa.

Prodejní sortiment jsem dále rozšířili o ploty, pletiva, sloupky, brány, branky, výrobky z drátu a veškeré doplňky k montáži plotů, a to ve spolupráci s Moravskoslezskými drátovnami a.s.

V objektu uhelných skladů se také nachází čerpací stanice s motorovou naftou, ke které je široký a bezproblémový příjezd, zvláště vhodný pro velká nákladní auta s návěsem a dopravní či stavební techniku. Tankovat lze i na bezhotovostní karty, které k tomuto účelu vydáváme.

Copyright © 2014 - 2018 Uhelné sklady Jihlava, a.s.     Všechna práva vyhrazena.     Uvedené informace mají pouze informativní charakter.     Mapa webu Website: blackpixel.cz & cryosoft.cz